مشتری گرامی 
با سلام 

ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما خواهشمند است برای بهره مندی از شرایط گارانتی لومن پارت ادامه این متن را با دقت مطالعه نمایید.

امیدواریم که هیچ گاه نیازی به استفاده از شرایط گارانتی را نداشته باشید و محصول با کیفیتی که تهیه کرده اید طول عمری معادل مدت زمان کارکرد ایده آل خود داشته باشد.

گاها در فرایند تولید محصولات برقی (الکترونیکی) ، خصوصا محصولاتی که  در بخش هایی از فرایند تولید نیروی انسانی دخالت دارد احتمال بروز خطاهایی نیز در تولید انبوه وجود دارد که حتی شاید در مراحل اولیه و QC – Quality control و QA- Quality assurance نیز قابل تشخیص و ردیابی نبوده باشد. 

بد نیست بدانید که لومن پارت فقط از شرکت های اصلی طراح و تولید کننده ORIGINAL محصولات خود را انتخاب و تهیه می کند که در کلیه این کارخانجات پس از تولید، محصولات به مدت 24 ساعت در بخش AGING TEST باقی مانده تا در صورت بروز هر گونه ایراد قبل از بسته بندی نهایی و ارسال به انبار جداسازی شوند. ضمن آن که محصولات به صورت RANDOM برای  تست های 4 گانه دمای بالای 80 درجه به مدت 8 ساعت / تست SALT SPRAY مقاومت در برابر خورندگی 24 ساعت / تست یخ زدگی 24 ساعت / تست ویبره 12 ساعت نیز بازرسی وکنترل می شوند. 

ما به شما اطمینان می دهیم تا در صورت بروز هر گونه ایراد در عملکرد محصول ، بدون مراحل سخت و پیچیده مشکل شما را برطرف خواهیم نمود . برای مثال می توانید به لینک ذیل مراجعه نموده و در بخش کامنت ها ، نظرات افراد مختلفی که از شرایط گارانتی لومن پارت بهره مند شده اند را مشاهده نمایید:

https://www.instagram.com/p/CBgP4w7g9qy/?igshid=xsh7vf18q2ln

 

شرایط استفاده از گارانتی

اگربه هر دلیلی هدلایت شما کار نمیکند قبل از هر چیز اقدام به کنترل کانکتورهای آن و همچنین تست آن با سوکت لامپ نصب شده در سمت دیگر ماشین نمایید تا از عدم کارکرد هدلایت (سوختگی فیوز خودرو و یا هر نوع قطعی در سیم کشی) اطمینان حاصل فرمایید. 

.

مواردی که شامل گارانتی می شود:

 • چشمک زدن و پرپر کردن نور محصول
 • عدم کارکرد فن محصول
 • کارکرد فن محصول با صدایی غیرعادی
 • روشن نشدن محصول
 • افت نور بسیار شدید و کم نور شدن 
 • عدم کارکرد یکی از طرفین ساقه هدلایت 

.

شرایطی که شامل موارد گارانتی نمی باشد

 • قطع یا بریده شدن هر یک از سیم ها
 • وجود آثار آسیب دیدگی فیزیکی روی سطخ برد LED و یا قسمت فن
 • وجود آثار کثیفی بر روی سطح چیپ های LED
 • هر نوع آسیب دیدگی فیزیکی شدید در هر بخشی از هدلایت
 • بروز خطای مولتی مدیا (در صورت استفاده از سیستم مولتی مدیای غیر فابریک در خودرو) 

چگونه از گارانتی استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات گارانتی حتما می بایست کارت گارانتی محصول را به همراه محصول ارسال نمایید. کارت گارانتی محصولات لومن پارت از ابتدای سال 1399 به شکل ذیل و دارای هلوگرام ابطال شونده طلایی یا نقره ای می باشد: 

eer

اگر به هر دلیلی کارت گارانتی شما مفقود شده باشد و یا به آن دسترسی نداشته باشید حتما می بایست محصول را به همراه بسته بندی اصلی خودش که از طریق یک هلوگرام ابطال شونده طلایی و یا نقره ای پلمب شده بوده (طبق تصویر ذیل) ارسال نمایید: 

8897

اگر به هر دلیلی به هیچ یک از این موارد دسترسی ندارید و یا خرید خود را پیش ازسال 1399 انجام داده اید حتما می بایست با اعلام شماره تماس تلفن همراه خود و ارائه تصویر فیش واریزی (کارت به کارت و یا خرید اینترنتی از سایت) برای استفاده از شرایط گارانتی اقدام نمایید. 

 

نحوه ارائه خدمات گارانتی و مدت زمان مورد نیاز.

ما نیز درک میکنیم که عدم وجود یک یا هر دو لامپ (خصوصا نور پایین) می تواند چه مشکلاتی را برای شما مشتری گرامی ایجاد نماید به همین دلیل همیشه تمام سعی خود را در ارائه خدمات سریع (24 ساعته) برای شما عزیزان معطوف کرده ایم.

به طور معمول هیچ گاه چیپ های LED دچار از کارافتادگی نمی شوند و عموما DRIVER عامل اصلی عدم کارکرد هدلایت می باشد که در صورتی که قطعه یا قطعاتی از آن توسط لومن پارت قابل تعویض باشد در اسرع وقت تعویض شده و محصول به دست مشتری خواهد رسید. 

مدت زمان مورد نیاز برای این منظور حداقل 24 ساعت (بدون احتساب زمان حمل برای مشتریان غیر از شهر تهران) می باشد.

لطفا توجه داشته باشید که محصولاتی که برای گارانتی ارسال شده و سپس توسط لومن پارت اصلاح و رفع عیب می شوند و یا حتی محصولات تعویضی با لیبل متفاوت QC (دارای هلوگرام ابطال شونده) برای شما عزیزان ارسال خواهند شد تا برای موارد بعدی نیز قابل ردیابی باشند.

نمونه لیبل QC محصول پیش از خدمات گارانتی

garantee

نمونه لیبل QC پس از خدمات گارانتی (الصاق هلوگرام)

garanti

در مواردی که امکان تعویض قطعات وجود نداشته باشد محصول معیوب با محصول جدید جایگزین خواهد شد. 

راه های ارتباطی برای استفاده از خدمات گارانتی : 

شماره تماس : 09913075317 ( در صورت عدم پاسخگویی حتما پیامک بزنید) 

شماره واتس اپ : 09363199150 ( مشکل خود را به صورت کامل شرح دهید) 

ایمیل: info@lumenpart.com    lumenpart@gmail.com

دایرکت اینستاگرام : lumenpart@

با تشکر صمیمانه از همراهی و همکاری شما 

لومن پارت

GOOD LIGHT

GOOD NIGHT